Bizi Tanıyın

GASTROARES

Biz

Biz, gastronomiyle meşgul bir ajansız. A’dan Z’ye, bu alanın tamamına ilgi duyar, proje geliştirir, kreatif katkı sunar, markaya hizmet amacıyla bütünlüklü bir hizmet veririz. Rutinden hoşlanmaz; her işe, her markaya ve her projeye farklı bir bakış sunarız. Heyecan duymadığımız bir işin parçası olmayız. Her işi yapanlardan değiliz. Herkesle iş yapanlardan hiç değiliz. Karşılıklı seçim hakkına inanırız. Anlaştığımız andan itibaren, aşkla, tutkuyla çalışırız. Sizin için düşünür, sizin için endişelenir, sizin için heyecanlanırız. Bir süre sonra BİZ oluruz. GastroARES, gastronomi sektöründe, özgün içerikler ve markaya özel rotalar çizerek, sonuç odaklı çalışır. Bu alanda deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetilir. Ülkemizin mutfak kültüründeki çeşitliliğin, insanımızın el lezzeti ve damak tadının ve kadim şehirlerimizin mutfağının önemini biliyoruz. İnsanımızın girişimciliğine inanıyoruz. Bu topraklardaki lezzet zenginliğini doğuran Medeniyet’in farkındayız. Michelin yıldızlı bir şefle Ayşe Teyze ve Fatma Nine’nin lezzetlerinin “bilgelik” den geldiğini biliyoruz..

Geleceğe Dair


Gastronomi sektörünün ajans olarak, ‘’kreatif ve sıradışı’’ şirketi olmak.

Amaç

Ulusal anlamda gastronomi turizmine katkı sağlamak amacıyla şehir-mutfak ilişkisi üzerinden festival, tanıtım ve sunumlar gerçekleştirerek; marka ölçekli kurumsal çalışmalar yaparak ve ürün odaklı kreatif, sonuç odaklı kampanyalar çalışarak farkındalık oluşturmak; gastronomi ile ilgili en geniş bir müşteri portföyünü, müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşımla, kreatif çözümler, somut-etkin-faydalı değişiklikler ortaya koyacak şekilde yönetirken, ulusal-uluslararası perspektifler geliştirerek projeler organizasyon, tanıtım, reklam çalışmaları ve kurumsal çalışmaları titizlikle uygulamak.

Manifesto

Her yolculuk, yolcuların birbirini tanıma sürecidir. GastroARES, her işi bir yolculuk olarak görür, inanır ve planlar. Yola çıkmadan evvel; rotayı çıkarır, paylaşır ve yolculuğun her aşamasında “memnuniyet”i ve “verim”i önceler. Herhangi bir proje, kampanya yahut tanıtım çalışmasında, sıradışı fikirleriyle, amaca hizmet edecek çözümleriyle, ilerleme kaydedecek tutarlı çalışma önerileriyle etkin ve etkili bir sunum hazırlar.

GastroARES’in yaptığı sunum, “ortak heyecan” ve birlikte “yolculuk” fikrini doğurursa, “anlaşma” sağlanır. BİZ’im ortaya koyduğumuz fikre, SİZ’in de iştirakinize önem veririz.

Başlangıçta ortaya koyduğumuz fikirler üzerinden birlikte oluşturduğumuz “eylem ve fikirler”, yolculuğumuzun manifestosunu oluşturur.

Her adımda bu metni hatırlayarak, her durakda durumumuzu kontrol ederek, birlikte hedef olarak koyduğumuz noktaya ulaşmak için adım adım çalışırız.

Başarı bizim için temel kriterdir.
SİZ’in başarınız, BİZ’im başarımızdır.
Başarıya ulaşmak için, kreatif ve sıradışı fikirler geliştirir, tutarlı adımlarla, sonuç odaklı bir yaklaşımı uygularız.
Gastronomi alanında ulusal ve uluslararası perspektifler geliştirerek, şehir-insan-marka eksenli yaklaşımlarla, lezzetin, başarının ve ustalığın başlattığı bütün yolculuklara bir mihmandar olarak dahil olmaktan heyecan duyarız.

BİZ, yola ve yolculuğa inanırız!..

GastroAres
Kreatif Marka Pr Ajansı
“Yapılandan Başka, Öte”

Yolculuklarımız

gastroares
prodüksiyon

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.